/ Záväzná objednávka / Kontakt / Obchodné podmienky / Dodacie podmienky / Dovoz zdarma
INFO LINKA
0917 510 045

Dovoz vitrín zdarma


Špedičná doprava - zdarma

Doprava zadarmo. V snahe o maximálne zefektívnenie dopravných nákladov a snahe o znižovanie negatívnych vplyvov na životné prostredie, spoločnosť ENROM garantuje dopravu zadarmo na všetky objednávky, u ktorých hodnota presahuje sumu 500 € bez DPH. Vodič vám pred svojím príchodom zavolá a avizuje svoj príjazd na Vami uvedené tel. číslo. Tovar rozváža iba jeden vodič, preto pre prípadnú pomoc pri ťažších zásielkach je potrebné, aby ste si zaistili pomocníka, ktorý Vám s výnosom pomôže. Tovar Vám bude doručený na Vami určenú dodaciu adresu. Garantované doručenie u tovaru skladom na dodaciu adresu je do 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu ENROM. Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod.)Osobný odber

Osobný odber je možné uskutočniť priamo v našej výrobe v Žiari nad Hronom. Podmienkou je úhrada tovaru predom na náš účet. Tovar vydávame až po pripísaní platby na náš účet. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou.Odporúčanie pre zákazníkov:

Pri preberaní tovaru od zamestnanca prepravnej služby, si prosím vždy skontrolujte, či obal doručenej zásielky nie je poškodený. Pokiaľ je obal poškodený, jasne a zrozumiteľne to napíšte do dodacieho listu, ako podozrenie na skrytú závadu. Výrazne to uľahčí priebeh vybavovania prípadnej reklamácie. Aj napriek tomu, že spolupracujeme len s overenými prepravcami, nie je možné na všetkých dodaných zásielkach zamedziť prípadnému poškodeniu obalu a tovaru počas prepravy a manipulácie.
Ďakujeme za pochopenie.

 

Prečo ENROM ?

 • Roky skúseností
  7 rokov v ČR a SR,
 • Spoľahlivý výrobca
  cez 400 kusov skladových zásob a 500 rôznych iných komponentov vitrín
 • Široká ponuka
  viacej ako 250 rozmerov vitrín a rôznych modifikácií, farieb, prevedení, s osvetlením, alebo bez.
 • Kvalita a istota dodania
 • Informačné vitríny pre mnoho využití
  mestá a obce, realitné kancelárie, nemocnice, letiská, reklamné agentúry, školy atď...
 • Široké možnosti prevedenia informačných vitrín
  dekor drevo, farebné vitríny, k dispozícií vyše 270 farieb
 • Sme špecialisti na informačné vitríny !
Vypracujeme Vám individuálnu ponuku. Vyplňte prosím email, telefón a popis požiadavky. Ďakujeme.


Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?


Embedded Image


icons