/ Záväzná objednávka / Kontakt / Obchodné podmienky / Dodacie podmienky / Dovoz zdarma
INFO LINKA
0917 510 045

Všeobecné obchodné podmienky


Platby:

a.) odporúčame platbu vopred na účet VÚB, zálohovú faktúru Vám zašleme na Vami uvedený mail 

b.) platba na dobierku, príplatok 2 € 

c.) na faktúru. Táto možnosť platí výhradne len pre štátna správa, mestských a obecných úradov, školy a školné zariadenia, atď. 



Odporúčanie pre zákazníkov:

Pri preberaní tovaru od zamestnanca prepravnej služby, si prosím vždy skontrolujte, či obal doručenej zásielky nie je poškodený. Pokiaľ je obal poškodený, jasne a zrozumiteľne to napíšte do dodacieho listu, ako podozrenie na skrytú závadu. Výrazne to uľahčí priebeh vybavovania prípadnej reklamácie.


Aj napriek tomu, že spolupracujeme len s overenými prepravcami, nie je možné na všetkých dodaných zásielkach zamedziť prípadnému poškodeniu obalu a tovaru počas prepravy a manipulácie.

Ďakujeme za pochopenie.



Právo na vrátenie tovaru.

Štandard: Na vrátenie, alebo výmenu tovaru máte právo do 14 dní, od prebratia tovaru. Vrátený tovar musí byť zabalený v originálnom obale a taktiež nesmie mať známky používania, alebo montáže.


Dobropis Vám bude vystavený obratom. Náklady na dopravu vrátenia tovaru, s ktorým nie je spokojný kupujúci, hradí v plnej výške kupujúci.


Kupujúci môže na dopravu tovaru späť do ALUPROJEKT s.r.o. využiť špeciálnu službu ALUPROJEKT s r.o. a to za cenu XX €. Cenu za prepravu oznámi ALUPROJEKT s.r.o. na požiadanie zákazníkovi telefonicky, alebo písomne mailom.


Servis a reklamácia tovaru.

Servis nášho tovaru vykonávame na celom území Slovenskej republiky. V prípade Vašej reklamácie budeme postupovať vždy tak, aby ste boli aj napriek vzniknutým problémom vždy spokojný. 


Prípadné reklamácie riešime okamžitou výmenou tovaru pri nahlásení reklamácie do 14 dní od dátumu predaja. Náklady na dopravu tovaru hradí vždy ALUPROJEKT s r.o.. V prípade reklamácie tovaru, alebo vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na: Tel.: +421 917 510 045, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.


Ceny na webe a v tlačenom katalógu.

Ceny v našom internetovom obchode sú uvádzané bez 20% DPH. Celkovú hodnotu objednávky vrátane DPH uvidíte v priebehu objednávacieho procesu. Uvedené ceny, mimo zľavnené a špeciálne akcie, platia pre celý rok. 



Výber z obchodných a dodacích podmienok.

Toto je len výber zo všeobecných obchodných podmienok, ktorými sa riadia naše obchodné prípady. Ich úplné znenie nájdete tu: kompletné znenie podmienok (PDF)


 

Prečo ENROM ?

 • Roky skúseností
  7 rokov v ČR a SR,
 • Spoľahlivý výrobca
  cez 400 kusov skladových zásob a 500 rôznych iných komponentov vitrín
 • Široká ponuka
  viacej ako 250 rozmerov vitrín a rôznych modifikácií, farieb, prevedení, s osvetlením, alebo bez.
 • Kvalita a istota dodania
 • Informačné vitríny pre mnoho využití
  mestá a obce, realitné kancelárie, nemocnice, letiská, reklamné agentúry, školy atď...
 • Široké možnosti prevedenia informačných vitrín
  dekor drevo, farebné vitríny, k dispozícií vyše 270 farieb
 • Sme špecialisti na informačné vitríny !
Vypracujeme Vám individuálnu ponuku. Vyplňte prosím email, telefón a popis požiadavky. Ďakujeme.


Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?


Embedded Image


icons