Dovoz zdarma

Dovoz zdarma

Špedičná doprava - zdarma:

Doprava zadarmo. V snahe o maximálne zefektívnenie dopravných nákladov a snahe o znižovanie negatívnych vplyvov na životné prostredie, spoločnosť ENROM garantuje dopravu zadarmo na všetky objednávky, u ktorých hodnota presahuje sumu 500 € bez DPH.
Vodič vám pred svojím príchodom zavolá a avizuje svoj príjazd na Vami uvedené tel. číslo.
Tovar rozváža iba jeden vodič, preto pre prípadnú pomoc pri ťažších zásielkach je potrebné, aby ste si zaistili pomocníka, ktorý Vám s výnosom pomôže.
Tovar Vám bude doručený na Vami určenú dodaciu adresu.
Garantované doručenie u tovaru skladom na dodaciu adresu je do 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu ENROM. Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod.)

Osobný odber:

Osobný odber je možné uskutočniť priamo v našej výrobe v Žiari nad Hronom. Podmienkou je úhrada tovaru predom na náš účet. Tovar vydávame až po pripísaní platby na náš účet. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou.

Odporúčanie pre zákazníkov:

Pri preberaní tovaru od zamestnanca prepravnej služby, si prosím vždy skontrolujte, či obal doručenej zásielky nie je poškodený. Pokiaľ je obal poškodený, jasne a zrozumiteľne to napíšte do dodacieho listu, ako podozrenie na skrytú závadu. Výrazne to uľahčí priebeh vybavovania prípadnej reklamácie. Aj napriek tomu, že spolupracujeme len s overenými prepravcami, nie je možné na všetkých dodaných zásielkach zamedziť prípadnému poškodeniu obalu a tovaru počas prepravy a manipulácie.

Aktuálne zníženie cien!

Zľava na informačné vitríny. Požiadajte o cenovú ponuku ! ! !