Obchodné podmienky - ALUPROJEKT s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky

Platby:

  • odporúčame platbu vopred na účet VÚB, zálohovú faktúru Vám zašleme na Vami uvedený mail
  • platba na dobierku, príplatok 2 €
  • na faktúru. Táto možnosť platí výhradne len pre štátnu správu, mestské a obecné úrady, školy a školné zariadenia, atď.

Odporúčanie pre zákazníkov:

Pri preberaní tovaru od zamestnanca prepravnej služby, si prosím vždy skontrolujte, či obal doručenej zásielky nie je poškodený. Pokiaľ je obal poškodený, jasne a zrozumiteľne to napíšte do dodacieho listu, ako podozrenie na skrytú závadu. Výrazne to uľahčí priebeh vybavovania prípadnej reklamácie.
Aj napriek tomu, že spolupracujeme len s overenými prepravcami, nie je možné na všetkých dodaných zásielkach zamedziť prípadnému poškodeniu obalu a tovaru počas prepravy a manipulácie.

Právo na vrátenie tovaru:

Štandard: Na vrátenie, alebo výmenu tovaru máte právo do 14 dní, od prebratia tovaru. Vrátený tovar musí byť zabalený v originálnom obale a taktiež nesmie mať známky používania, alebo montáže.
Dobropis Vám bude vystavený obratom. Náklady na dopravu vrátenia tovaru, s ktorým nie je spokojný kupujúci, hradí v plnej výške kupujúci.
Kupujúci môže na dopravu tovaru späť do ALUPROJEKT s.r.o. využiť špeciálnu službu ALUPROJEKT s r.o. a to za cenu XX €. Cenu za prepravu oznámi ALUPROJEKT s.r.o. na požiadanie zákazníkovi telefonicky, alebo písomne mailom.

Servis a reklamácia tovaru:

Servis nášho tovaru vykonávame na celom území Slovenskej republiky. V prípade Vašej reklamácie budeme postupovať vždy tak, aby ste boli aj napriek vzniknutým problémom vždy spokojný. Prípadné reklamácie riešime okamžitou výmenou tovaru pri nahlásení reklamácie do 14 dní od dátumu predaja. Náklady na dopravu tovaru hradí vždy ALUPROJEKT s r.o.. V prípade reklamácie tovaru, alebo vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na: Tel.: +421 917 510 045, e-mail: obchod@enrom.sk

Ceny na webe a v tlačenom katalógu:

Ceny v našom internetovom obchode sú uvádzané bez 20% DPH. Celkovú hodnotu objednávky vrátane DPH uvidíte v priebehu objednávacieho procesu. Uvedené ceny, mimo zľavnené a špeciálne akcie, platia pre celý rok. Výber z obchodných a dodacích podmienok. Toto je len výber zo všeobecných obchodných podmienok, ktorými sa riadia naše obchodné prípady. Ich úplné znenie nájdete tu: kompletné znenie podmienok (PDF).


 

Prečo si vybrať ENROM®

Silný partner so zárukou kvality.

Najväčší dodávateľ solárnych riešení v strednej Európe.
Naše produkty sú certifikované s garanciou až 12 rokov.

Výroba a vývoj na Slovensku

Originálny výrobca zo Slovenska s 40 ročnou tradíciou + nemeckou kvalitou a know-how.

Najvýhodnejšia cena priamo od výrobcu.

Najlepšia cena priamo od výrobcu. Najhustejšia sieť certifikovaných montážnych partnerov na Slovensku.

Riešenie pre malých aj veľkých

Máme riešenie pre každého. Od domácností po veľké a atypické inštalácie.

 

Chcete vedieť viac o našich výrobkoch?

Radi odpovieme na otázky každému záujemcovi o naše riešenia.

 

Aktuálne zníženie cien!

Zľava na informačné vitríny. Požiadajte o cenovú ponuku ! ! !