Naše rady pre Vás

Výplň okna sklo, alebo špeciálne plexisklo MAKROTEX°. Určite odporúčame použitie odolného plexiskla a to nie len pre otvorené a nechránené priestranstvá, ale aj pre vitríny v interiéry. Má 10x vyššiu rázovú odolnosť ako bežne používané plexisklá iných výrobcov. Je certifikované a UV stabilizované, na priamom slnku nezožltne! U nás za plexisklo MAKROTEX° neplatíte žiadny príplatok.

Otváranie dvierok pomocou vzpier. Otváranie dvierok nahor, alebo bočné otváranie. Pri bočnom otváraní si najskôr predstavte vitrínu v želanom priestore, aby pri otvorení dvierok nevznikla v priestore prekážka. Otváranie dvierok nahor je zabezpečené kvalitnými vzperami, čo zaručuje ich bezpečné a pohodlné fixovanie dvierok v otvorenej polohe. Cenový rozdiel medzi vitrínami so vzperami a bez vzpier je minimálny. Odporúčame Vám teda vitríny vybavené touto užitočnou pomôckou.

Premyslite si umiestnenie vitríny na stenu alebo na stojan. Pri montáži na stenu musí byť podklad rovný. Prípadné menšie nerovnosti môžete zmierniť podložkami pod vitrínu. Ak osádzate vitrínu na stojane, najskôr odporúčame vitrínu namontovať na stojan a až potom stojan s vitrínou betónovať.

Zatekanie do vitríny - najčastejší problém. Zatekaniu do vnútra vitríny počas letných búrok či priesaku vody z napadnutého snehu bráni kvalitne navrhnutý tvar profilu vitríny. Tvar profilu určuje, či budú Vaše oznamy suché, alebo ich budete musieť pravidelne po daždi či snehu meniť. Viacerí výrobcovia v snahe vyhnúť sa nákladom spojeným s vývojom a návrhom vlastného tvaru profilu, skladajú svoju vitrínu z rôznych profilov, ktoré nie sú určené pre tento účel. Naše vlastné profily sú navrhnuté špičkovými odborníkmi za pomoci modernej výpočtovej techniky. Výsledkom je dokonalá bez údržbová vitrína.

Odvetrávanie vnútorného priestoru vitríny. Kritickým miestom rosenia sú spodné rohy vitríny. K tomuto javu dochádza hlavne pri prudkom ochladení počas letných búrok. Využívame náš systém LABYRINT – systém vnútorne prepojených kanálikov, ktorými neustále prúdi vzduch dnu a von.

ENROM vždy o krok vpred:

Enrom light-touch system. Inovatívne riešenie funkcie vzpier, zatvorenie dvierok len minimálnym pôsobením sily.

Enrom auto-braking system. Zvýšená bezpečnosť našich vitrín. Automatické spomalenie dvierok v ich maximálnej polohe otvorenia. Dvierka vitríny tesne pred dosiahnutím svojho maxima otvorenia automaticky spomalia.

Kúpa vitrín nie je lacná záležitosť, preto si jej výber ako aj výber výrobcu dobre premyslite. Trendom na trhu je čo najnižšia cena. Z tohto dôvodu výrobcovia požívajú často nevyhovujúce materiály, čo samozrejme vylučuje Vašu spokojnosť ako zákazníka. ENROM ako výrobca dokazuje, že vysoká kvalita a primeraná cena nemusia byť vždy nepriateľom firmy.

Poradíme Vám , ktoré produkty sú pre Vás najvhodnejšie. Chceme záujemcom o naše produkty ponúknuť vždy garantovane najlepšiu cenu na trhu. Na našich stránkach neuvádzame ceny produktov, vzhľadom na meniace sa ceny vstupných surovín (napr. hliník). Prosím kontaktujte nás so žiadosťou o cenovú ponuku a my Vám zašleme nezáväznú ponuku na mieru s aktuálne najlepšou cenou.

Môžete využiť aj našu infolinku: 0917 510 045

V prípade, že nebudete s vitrínou spokojní, do 14 dní ju môžete nám vrátiť bez akýchkoľvek sankcií. Viď. obchodné podmienky.

 

Prečo si vybrať ENROM®

Silný partner so zárukou kvality.

Najväčší dodávateľ solárnych riešení v strednej Európe.
Naše produkty sú certifikované s garanciou až 12 rokov.

Výroba a vývoj na Slovensku

Originálny výrobca zo Slovenska s 40 ročnou tradíciou + nemeckou kvalitou a know-how.

Najvýhodnejšia cena priamo od výrobcu.

Najlepšia cena priamo od výrobcu. Najhustejšia sieť certifikovaných montážnych partnerov na Slovensku.

Riešenie pre malých aj veľkých

Máme riešenie pre každého. Od domácností po veľké a atypické inštalácie.

 

Chcete vedieť viac o našich výrobkoch?

Radi odpovieme na otázky každému záujemcovi o naše riešenia.

 

Aktuálne zníženie cien!

Zľava na informačné vitríny. Požiadajte o cenovú ponuku ! ! !